Kadra

mgr Iwona Głazik-Czarnecka - dyrektor przedszkola

mgr Ada Usarek - zastępca dyrektora

Jestem absolwentką Akademii Pomorskiej w Słupsku. Ukończyłam studia licencjackie na kierunku Pedagogika Wczesnoszkolna i Przedszkolna oraz studia magisterskie na kierunku Pedagogika Opiekuńczo-Wychowawcza z Resocjalizacją. Praca z dziećmi przynosi mi wiele radości oraz satysfakcji, ponieważ robię to co naprawdę lubię. W pracy z dziećmi kieruję się przede wszystkim tym, że każde z nich jest inne, wyjątkowe i zdolne. Moim celem jest odkrycie w dzieciach tego co najlepsze jak również tego co je wyróżnia. Ogromna radość dają mi małe a zarazem wielkie codziennie osiągnięcia i sukcesy moich wychowanków. W pracy z dziećmi staram się przekazywać im wiedzę, a także dawać im dużo ciepła, życzliwości, uśmiechu oraz zrozumienia. We wrześniu 2021r. ukończyłam kurs pierwszej pomocy przedmedycznej.

Więcej

mgr Joanna Krauze - lektor w grupie anglojęzycznej "Tigers"

Jestem absolwentką Filologii Polskiej Uniwersytetu Warszawskiego z wieloletnim stażem zagranicznym. Wiele lat uczyłam się w USA: min. Hunter College w NYC, PENN University, Business Management Program at Stratford Career Institute, VT.

Lubię kontakt z ludźmi, czerpię radość z pracy z dziećmi, z każdego, najdrobniejszego sukcesu mojego ucznia. Rozumiem potrzeby każdego Malucha i wkładam wiele starań, żeby nasza klasa było miejscem, gdzie dziecko dobrze się czuje, gdzie jest bezpieczne i szczęśliwe.

Uwielbiam aktywnie i kreatywnie spędzać czas zarówno z moimi córeczkami jak i naszymi Krasnoludkami. Praca w przedszkolu uczy otwartości, komunikatywności i dlatego uważam, ze dobre relacje interpersonalne są jednym z najważniejszych elementów współpracy międzyludzkiej i stanowią klucz do sukcesu. We wrześniu 2021r. ukończyłam kurs pierwszej pomocy przedmedycznej.

Więcej

mgr Karolina Graczkowska nauczyciel w grupie dzieci 4,5,6 letnich

Jestem absolwentką Uniwersytetu Gdańskiego. Ukończyłam studia na kierunku Filologia Rosyjska (specjalizacja nauczycielska) oraz studia podyplomowe Zintegrowana Wczesna Edukacja. Uczestniczyłam również w kursie z zakresu Pierwszej Pomocy Przedmedycznej.

Swoje doświadczenie pedagogiczne stale poszerzam na kursach i szkoleniach: wychowawca placówek wypoczynku dla dzieci i młodzieży, warsztaty „Kiedy maluchy zmieniają się w zuchy”, „Maluchy rosną nie tylko wiosną” prowadzone przez Polskie Stowarzyszenie Pedagogów i Animatorów KLANZA oraz wiele innych.

Celem mojej pracy jest stworzenie dzieciom przyjaznej atmosfery, a także zapewnienie im bezpieczeństwa. W swojej pracy staram się zainteresować dzieci tym co robię. Pasjonuje mnie praca z dziećmi, zajmowanie się nimi i wspólna zabawa. Od 18 roku życia jeździłam na kolonię jako wychowawca kolonijny i marzyłam o tym, aby w przyszłości zostać nauczycielem. Jak widać marzenia się spełniają. We wrześniu 2021r. ukończyłam kurs pierwszej pomocy przedmedycznej.

Jestem osobą komunikatywną, otwartą.

Więcej

Sylwia Zawadzka - lektor w grupie anglojęzycznej

Jestem absolwentką Akademii Nauk w Warszawie oraz Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych w Szczytnie. Ukończyłam również kurs z zakresu Pierwszej Pomocy Przedmedycznej. Moją pasją jest uczenie się języków obcych, podróżowanie, a co za tym idzie? Przekazywanie swojej wiedzy dalej. Właśnie w tym punkcie odnajduję się w swojej pracy z dziećmi. Praca z przedszkolakami daje mi wielką radość, dzieci są szczere i chętne do nauki i zabawy. Poza tym ja i każdy z nas ma coś z dziecka w sercu dlatego praca w Krasnoludku sprawia mi wiele satysfakcji i frajdy. We wrześniu 2021r. ukończyłam kurs pierwszej pomocy przedmedycznej.

Więcej

mgr Monika Ołubowicz - nauczyciel w grupie anglojęzycznej "Flowers"

Jestem absolwentką Uniwersytetu Gdańskiego na kierunku Logopedia oraz studiów podyplomowych na kierunku Pedagogika Przedszkolna i Wczesnoszkolna. Uczestniczyłam również w kursie z zakresu Pierwszej Pomocy Przedmedycznej.

Od zawsze wiedziałam, że chcę pracować z dziećmi. To dzięki nim wychodząc do pracy wiem, że to będzie dobry dzień. Kocham obecność dzieci ich proste i czyste postrzeganie świata, o którym my dorośli niestety często zapominamy komplikując sobie życie . W mojej pracy staram się stwarzać dobrą atmosferę, aby każde dziecko mogło poczuć się bezpiecznie. Każdy z moich podopiecznych jest inny, a moim pragnieniem jest zapewnić komfortowe warunki odpowiednio dla każdego z nich, by mogli bez obaw czy barier poznawać świat. W przedszkolu „Krasnoludek” jestem po to, aby móc towarzyszyć dzieciom w tej drodze. Towarzyszyć, nie przewodzić bowiem to one wpuszczają nas do swojego świata i pozwalają przeżywać i odkrywać życie na nowo. W każdym z nas drzemie mniejsze lub większe dziecko. Dlatego tak dobrze czuję się wśród najmłodszych, gdzie za pomocą zabawy mogą się czegoś nowego nauczyć :) We wrześniu 2021r. ukończyłam kurs pierwszej pomocy przedmedycznej.

Więcej

mgr Izabela Milewska lektor w grupie anglojęzycznej "Bears"

Jestem absolwentką Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych na kierunku filologia angielska. Ukończyłam również studia magisterskie na kierunku filologia angielska o specjalizacji – tłumaczenia. W 2017 roku dołączyłam do grona absolwentów Uniwersytetu Gdańskiego na kierunku Skandynawistyka (specjalizacja – język norweski), stąd bliski stał mi się system edukacji w krajach skandynawskich, który jest uznawany za najlepszy na świecie, a opiera się na rozwijaniu pasji, nauce poprzez zabawę oraz indywidualizacji.

Jako lektor języka angielskiego z kilkunastoletnim doświadczeniem w różnych grupach wiekowych doskonale odnajduję się w pracy z dziećmi. Pomaga mi w tym również fakt, że na co dzień jestem mamą dwóch dziewczynek w wieku przedszkolnym. Rozwój dziecka jest to coś, czym się interesuję i w czym nieustannie się dokształcam sięgając przede wszystkim po literaturę fachową. W swojej pracy stawiam na wspieranie, nie ocenianie. We wrześniu 2021r. ukończyłam kurs pierwszej pomocy przedmedycznej.

Więcej

Marta Wiczling - nauczyciel w grupie Tigers

Jestem absolwentką studiów licencjackich Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku - kierunek: Pedagogika Wczesnoszkolna i Przedszkolna z Nauczaniem Języka Angielskiego Wyższej Z wynikiem pozytywnym ukończyłam Kurs Kwalifikowany Pierwszej Pomocy. Od 18. roku jeżdżę z dziećmi na kolonie/obozy jako wychowawca kolonijny, gdzie poszerzam swoje doświadczenie spędzając z dziećmi i młodzieżą dużo czasu. Od dawna wiedziałam, że chcę pracować z dziećmi, ponieważ czas spędzony z nimi daje mi dużo radości i satysfakcji. Ważne jest dla mnie zapewnienie takiej przestrzeni, w której dzieci będą się czuły bezpieczne. Duże znaczenie ma dla mnie także budowanie dobrych relacji w grupie, opartych na wzajemnym szacunku oraz dążę do rozwoju dziecka. Staram się dostrzegać jego indywidualne potrzeby i wspierać harmonijny rozwój. Prywatnie druhna Ochotniczej Straży Pożarnej w Żukowie.

Więcej

Zobacz filmik z naszego przedszkola

Wirtualny spacer

wirtualna podróż